P-LINE Fluorocarbon Coated CX Premium Hi-Visibility Fluorescent Green Special Sea 0.30mm/9.180kg/270m

Laos
SKU PLINE 750184246
Spetsiaalne merepüügi ja pikkade visete fluorocarbon innovatiivse silikoon kattega
9,10 €

P-Line CX Premium oma kaetud fluorokarboniga on üks innovatiivsemaid liine, mis saadaval. Väga väikse mehhaanilise mäluga ja hea pehmusega (siidi effekt), töötab CX Premium rullil probleemideta, ning tänu oma homogeensele pinnakattele suurendab viskekaugust oma 10/20%. Eriline fluorokarbon ja silikoon kate hoiab ära vee imendumise, mis võiks liini tööomadusi segada. Kõik need head omadused on rõhutatud veel suurepärase tõmbe ja sõlme tugevusega. Võrreldes teiste liinidega on tal ligi 20% madalam elastsus, mis võimaldab paremini tunnetada ka väiksemaid ründeid.
Moss green värv tagab liinile hea varje järvedes ja igat tüüpi mere soppides, kui clear fluorescent värv on perfektne neile, kes peavad nägema liini nii, et see ei kaoks vees silmist, nii päevasel kui öisel kalastamisel. Viimasel juhul, sattudes loodusliku või tehisvalguse kätte, muutub liin läbipaistvast purpur fluorestsentseks ja siis uuesti läbipaistvaks niipea, kui ta langeb tagasi vette.
Hi-Vis Fluorescent Green värv on kahes versioonis: spetsiaalne forelli pool ja spetsiaalne mere pool, tehes liini hästi nähtavaks nii päevasel kui öisel püügil, ning hästi jälgitavaks kõikvõimalikes valgustingimustes.

More Information
Kõrgus N/A
Laius N/A
Sügavus N/A
Write Your Own Review
Sa arvustad:P-LINE Fluorocarbon Coated CX Premium Hi-Visibility Fluorescent Green Special Sea 0.30mm/9.180kg/270m
Hinnang