P-LINE Nylon Extrusion Smoke Silver 0.25mm/7.475kg/150m

Laos
SKU PLINE 750184026
Kolmest nailonist kokku pressitud tamiil millesse veel segatud kulumiskindlust tõstvat lisandit, mis teeb ta vastupidavamaks hõõrdumisel kivide, okste ka muude taoliste takistustega.
Special Price 4,95 € Regular Price 6,25 €

P-Line Extrusion - registreerimisprobleemide tõttu on nimi Extrusion kasutatav ainult Euroopa turul, mujal maailmas on see tamiil tuntud, kui Evolution. Extrusion on paljude aastate uurimistöö tulemus, kogenud kalameeste ja hästi informeeritud inseneride meeskonna poolt. Extrusion on kombineeritud kolmest eri tüüpi nailonist, mis erilisel viisil kokku pressitud ja millele seejärel on lisatud hõõrdumisvastast lisandit. P-Line on loonud sellega kõige kõrgetasemelise tehnoloogiaga tamiili kalastusmaailmas.
Inseneridele antud lähteülesanne oli luua tundlik tamiil, mis oleks erakordse kulumiskindlusega ja vähendatud elastsusega. Seda välispinna lisandusteta, seega hõlbustades sujuvaid viskeid, loomulikult tegemata kompromisse tõmbetugevuses.
Spetsiaalne hõõrdumisvastane lisand teeb Extrusioni vastupidavaks vigastustele kivide, okste jmt poolt, elemendid mis on tihti hävitavad tavalistele liinidele. Extrusioni vähendatud venivus (ca 40% vähem, kui tavalistel tamiilidel) võimaldab veelgi paremat kontakti kalaga, tõstes püügi tundlikkust kalamehe jaoks ja vähendades reageerimisaega miinimumi ning suurendades sellega tabavust.

More Information
Kõrgus Ei
Laius Ei
Sügavus Ei
Write Your Own Review
Sa arvustad:P-LINE Nylon Extrusion Smoke Silver 0.25mm/7.475kg/150m
Hinnang