Husky Jerk / Deep / Jointed

Hästi tasakaalustatud Husky Jerk on sobiv nii loopimiseks kui järel vedamiseks, säilitades loomuliku mängu igal kiirusel. Tema kõrinakamber rekitab helilaineid, mis võimenduvad kandudes läbi vee, püüdes ja ärgitades kala tähelepanu. Tema peatustega mäng on enam, kui üks kala suudab vastu panna. Valikus olevad metallik, looduslikud ja klaas mustrid katavad laia püügitingimuste skaala.
Püügitehnika:
Husky Jerki edu saladus on keri, peatus, keri tehnikas ning tema heas neutraalses ujuvuses peatuste ajal. See eelis tuleb eriti esile külma veega, kus võidakse teha pikki kerimise pause, andes ärkamise aega ka kõige aeglasemale kalale.
Aeglaseid pause ja ühtlast kerimist kasutataksegi külmema veega ning agressiivsemat jerk ja paus või rapsak ja paus kerimist soojema veega, kui kala on aktiivsem.
Tuleb meeles pidada, et isegi soojas vees ründab enamik röövkalu lanti just siis, kui kerimine on peatatud, kasvõi lühikeseks hetkeks.
Landi ujumissügavust reguleeritakse ridva asendiga. Pinnalähedasemaks ujumiseks hoitakse ridva ots üleval ning nõksutatakse ridvaga üles. Viies ridva otsa alla, suunatakse lant sügavamale.

Vaata Husky Jerkiga püütud 4,8 kg haugi kalale.ee galeriis
link

Ei leitud kategooriale vastavaid tooteid.