X-Rap CountDown

Xtreme stiilis püük, püsivalt igal sügavusel. Põhinedes Rapala poolt 1960-ndatel loodud CountDown meetodile (vt Rapala CountDown), lisab X-Rap CountDown sellele modernse X-stiilis viimistluse ja muud detailid. Tugeva küljelt küljele ujumisliikumise ja pausidel võbeleva vajumisega. X-Rap CountDown upub 30% kiiremini, kui klassikaline CountDown. Ning tänu oma raskusele ja kehakujule on X-Rap CountDown ka väga hästi loobitav.

Kuidas püüda:
Viska lant vette ja alusta lugemist, see ongi CountDown meetod, legendaarne Rapala poolt aastaid tagasi leiutatud tehnika, nüüd veel kombineeritud ärritava võbelusega landi vajumisel.
Peale viske sooritamist landi vette kukkumise momendil alustatakse ühtlast numbrite lugemist, kerides samal ajal kokku liigse nööri lõtku. Parim on lugeda "üks tuhat üks ... üks tuhat kaks .... üks tuhat kolm ..." Lugemist jätkatakse kuni lant on langenud põhja või rohule. Nöör lõtvub sel hetkel.
Number, milleni jõuti, jäetakse meelde. Järgmistel visetel lastakse landil vajuda numbri või kahe võrra vähem, ning selliselt püsib CountDown kerimise ajal ühtlaselt veidi kõrgemal rohust või põhjast.
Voolus püüdes on soovitav CountDown visata mõnevõrra vastuvoolu, mis annab talle võimaluse vajumiseks ilma nööri pingeta ning kerimise alustamiseks soovitud sügavusel.
Loodud töötama pigem keskmisel ja suuremal kiirusel, on X-Rap CountDown parim valik, kui eesmärgiks on jõuda sügavamal puhkavate kaladeni. Lanti tagasi kerides, tasub kerimise kiirust varieerida, et anda landile korrapäratumat mängu.

Ei leitud kategooriale vastavaid tooteid.