Rublex Celta ORN #3/5g

Laos
SKU BL1-RCE3ORN
Celta on üks tuntumaid RUBLEXi perekonna algliikmetest. Ainus pöörlev lant, mille võllil pöörlevasse korpusesse on ehitatud liini keerdumise vastane seade. Atraktiivne liblikat imiteeriv pöörlev mäng, hõlpsasti vahetatav konks.
3,95 €

Celta on klassikaline pöörlev nn libliklant, millele võeti patent aastal 1953. Iseloomulikud unikaalsed jooned on vabalt pöörlev kere, et vähendada landi pöörlemise mõju tamiilile ja anda landile putukalikult rabelev mäng, ning nööpnõela abil kinnitatud konks, mida on lihtne vahetada, ilma et tuleks lant lõhkuda.

Rublex on prantsuse päritolu mainekas kaubamärk, “klassika, mis pärineb juba 1950ndatest”, oma tuntud mudelitega: Celta, Veltic, Turbo, Ondex, Eira, Orklac ja Orkla, mida iga kalamees teab ja kannab oma landikarbis, kuna need landid on kindla edu tagatiseks.
Rublexit toodab täna Põhja-Hispaanias asuv perefirma, mida ümbritsevad kaunid jõed ja järved. Selles privilegeeritud keskkonnas on neil õnnestunud oma kvaliteetsete pöörlevate lantidega kindla leida nišš tänases rahvusvahelises maailmas.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Rublex Celta ORN #3/5g
Hinnang