Magic Swimmer

Täpselt, milliseks "Swimbait'id" olid mõeldud olema! Magic Swimmer on toonud kalastajad võrreldamatusse universumisse, kus mittenaturaalne muundub naturaalseks ning saab osaks suurepärasest kalastus loost. Selle unikaalse landi keha kolm osa on ühendatud kokku töötamaks koos ühes rütmilises tantsus, nagu suur kunst taotleb perfektsust, et teha jäljendus välja nägema päris asjana. Ujuta seda lanti aeglaselt või kiiresti, oma valik, nagu see on ikka võimalik ainult hästi tasakaalustatud lantidega.

"Aeglaselt uppuvat mudelit kasuta, kui aeglast "twitch" lanti, lastes tal uppuda ja andes siis ridavaga kergeid nõkse allapoole. Vaid kerged nõksatused panevad ta juba poolkaartena kahele poole mängima, kergelt võib juhtuda isegi 180 kraadiseid pöördeid. Iga ridva löök paneb Magic Swimmeri tegema ettearvamatuid sööste, mis annab röövkalale signaali, et tegemist on nõrga ja haavatava saakkalaga" P.Sebile

Kiiresti uppuv (FSK) mudel ujub kerimispausi ajal uppudes lausa maagiliselt. See annab midagi täiesti uut ja unikaalset, kuna saad kasutada Magic Swimmer FSK-d tavalise ühtlase kerimisega ning ta ujub hämmastavalt loomulikult, kuid siis võid peatada kerimise ja lasta tal vingerdada ning langemisel ilusti saba liigutada.

View as Tabel Nimekiri

1 Toode

Set Descending Direction
lehekülje kohta
  • soodus Magic Swimmer Fast Sinking NK2 14.5cm/45g
    Magic Swimmer Fast Sinking NK2 14.5cm/45g
    Laos
    Täpselt, mida üks "swimbait" peab olema! Kiirelt uppuv (FSK) mudel, ujumissügavus 0,9 - 1,8 m Bassmaster ajakirja poolt valitud parimaks kõva kehaga landiks (hard lure)
    Special Price 6,95 € Regular Price 13,90 €
View as Tabel Nimekiri

1 Toode

Set Descending Direction
lehekülje kohta