Shimano Aernos 3000SFB

Laos
SKU ARNS3000SFB
5 roostevaba kattega kuullaagrit ja rull laager
Ülekanne 5,0:1
Kaal 250g
Mahutavus: 0.18mm-240m / 0.20mm-220m / 0.25mm-140m / 0.30mm-100m

Special Price 79,00 € Regular Price 107,00 €

Aernos seab uue standardi ülipopulaarsele P4 (Precision, Performance, Pleasure, Power) seeria rullidele. Esimest korda on P4 seeria rullil kasutatud X-Ship ajamit, mis muidu olemas vaid Shimano kõige kallimatel rullidel. See lisandus suurendab kerimise efektiivsust ja sujuvust, tehes Aernose sobivaks erinevatele kalastussituatsioonidele. M Compact korpus on valmistatud kergekaalulisest XGT-7 komposiidist.


Ultra tume sinine viimistlus punaste detailidega poolil ja käepidemel, annav Aernos FB-le hea teistest rullidest eristuva väljanägemise.


- M-Compact XGT-7 korpus
- Masintöödeldud alumiiniumist käepide
- Zinc Diecast ajam
- Muutuvkiirus II nööri laotaja, ennetamaks peene tamiili või nööri surve all kaevumist iseendasse
- Super Stopper II, tagurpidi jooksu blokeerimise reziim
- Dyna Balance vibratsiooni vähendamise süsteem
- Suur võimas nööri rullik
- AR-C nööri juhtimise süsteem
- külm karastatud alumiinium pool ning sama tagavara pool


X-Ship on kombinatsioon elementidest, mis töötavad koos tekitades tunduvalt suurema efektiivsuse. Paigutades hammas ajami suure diameetriga juht ajami tsentri lähedale, kandub käepidemelt rootorile üle suurem jõud. Hammas ajam on lisaks toetatud kahe Shimano A-RB rull laagriga. See loob enam stabiilsust.


XGT-7 on parendatud versioon juba ennast tõestanud Shimano XT-7 komposiit materjalist, mis on kerge ja jäik.


Shimano AR-C Spool on patenteeritud pooli kuju, kus pooli serv on kerge nurga all. Selline kuju võimaldab nööri poolilt maha kerida väiksema takistuse ja väiksemate keeretena, mille tulemuseks on pikemad ja täpsemad visked. AR-C pool vähendab sasisid ja tuule sõlmesid nööri kasutamisel ja on nüüd standardiks kõigil Shimano rullidel.


Muutuviirus (Varispeed) II süsteemiga nöörilaotaja liigub kahekiiruseliselt, jaotades nööri poolil ühtlaselt ja sujuvalt. See annab muretud ja pikemad visked.


Super Stopper II elimineerib käepideme tagasi liikumise ja nööri vaba tagasi jooksu, kui rull on lülitatud lukustuse (anti-reversi) peale.


Dyna Balance vähendab rulli vabisemist kerimisel rootori vastutasakaalude abil, suurendades tundlikkust ja sujuvust. Kompuuter tasakaalustamise abil suudab Shimano rootori kaalu ümber jagamisega vibratsiooni elimineerida.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Aernos 3000SFB
Hinnang
  • Strike Pro

  • Savage Gear

  • Abu Garcia

  • Rapala

  • Berkley

  • Mepps