Shimano Chronarch MGL

Laos
SKU CHMGL151
8 S A-RB kattega kuullaagrit + 1 rull-laager
Ülekanne 6.2:1
Kaal 185g
Nööri mahutavus 0.25mm - 150m

Vasakukäeline

Valmistatud Jaapanis

Special Price 199,00 € Regular Price 229,00 €

Kergekaaluline C14+ raam ja uus magnumlite pool teevad Chronarch MGL -st perfektse madalprofiilse multirulli tõsiseks ahvena või muude röövkalade püügiks. X-Ship ajam koos mikromoodul tehnoloogiaga kindlustab efektiivse kerimise ja tugevuse rasketes situatsioonides, sisseehitatud nöörilaotaja jagab nööri ühtlaselt üle kogu pooli. 8 S A-RB kuullaagrit ja rull laager töötavad sujuvalt ja kestavad kaua.


• Mikromoodul töötlusega X-Ship käigu süsteem
• C14+ polüamiid süsinikust korpus ja raam
• Magnumlite pool
• SVS igavesti muutuv tsentrifugaal viske pidur
• Super stopper
• Nööri juhtimis süsteem (Level Wind)
• "Star" siduri nupp


X-Ship on kombinatsioon elementidest, mis töötavad koos tekitades tunduvalt suurema efektiivsuse. Paigutades hammas ajami suure diameetriga juht ajami tsentri lähedale, kandub käepidemelt rootorile üle suurem jõud. Hammas ajam on lisaks toetatud kahe Shimano A-RB rull laagriga. See loob enam stabiilsust.


S A-RB laagrid on kõrge korrosiooni kindlusega A-RB laagrid ekstra kattega liiva, soola ja mustuse vastu. S A-RB laagreid kasutatakse soolase vee kindlatel rullidel.


Super stopper: Ühesuunaline rull laager, mis elimineerib tagasikäigu võimaluse ning tagab kindla haakimise


Level Wind nööri juhtimise süsteem tagab nööri ühtlase laotuse üle kogu pooli.


C14 on süsiniku ja polüamiidi kokku sulatamisel saadud ekslussiivne materjal. See on peaaegu sama tugev, kui metall, kuid komposiitmaterjali kerge kaaluga. C14+ on selle edasiarendatud versioon, mis on 2,5 korda jäigem kui originaal C14 ja mida kasutatakse ainult eriti kõrgetasemelistel rullidel täiendava kaalu säästu saavutamiseks. C14+ korpuse ja rootori kasutamine annab rullile tähelepanuväärse jäikuse ja efektiivsuse.


SVS Infinity: Shimano uusim leiutis viskepiduri tehnoloogias. SVS annab kergesti juhitava kontrolli pooli pöörlemise ja pidurdusjõu üle. SVS kontrollib ülitäpselt pooli kiirust pidurdus raskustega, mis viske ajal hõõrduvad seestpoolt vastu pöörlevat pooli, eriti kergemaid lante kasutades. Tingimuste muutudes või vahetades lanti, võimaldab väline reguleerimisnupp kiiret kohandumist.

More Information
Kõrgus Ei
Laius Ei
Sügavus Ei
Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Chronarch MGL
Hinnang