Shimano Citica I CI201I

Läbimüüdud
SKU CI201I
Alumiinium korpus ja alumiinium pool

5 roostevaba kuullaagrit + 1 rull-laager
Ülekanne 6.3:1
Kaal 210g
Nööri mahutavus 0.25mm-185m

Vasakukäeline

115,00 €

Citica rullid on tuntud usaldusväärsusega. Aastate jooksul on Shimano multirullide korpused läinud väiksemaks, kuid nende käiguosa samal ajal suuremaks. Oma valu alumiiniumist korpuse ja X-Ship ajamiga on uus Citica I oma reputatsiooni vääriline, kui üks populaarsemaid multirulli mudeleid Shimano valikus.


X-Ship on kombinatsioon elementidest, mis töötavad koos tekitades tunduvalt suurema efektiivsuse. Paigutades hammas ajami suure diameetriga juht ajami tsentri lähedale, kandub käepidemelt rootorile üle suurem jõud. Hammas ajam on lisaks toetatud kahe Shimano A-RB rull laagriga. See loob enam stabiilsust.


Hypergear: Täppis konstrueeritud hüper ülekanne annab käepidemelt rohkem jõudu edasi rootorile. Disainitud täppis tolerantsidega, nõuab see vähem pingutust, kuid annab kerimisel suurema pöördemomendi koos võrratult väiksema kulumis komponendiga.


Super vaba jooksu laager: Super vaba laagriga toetatud hammas ajami süsteem loodi selleks, et elimineerida pooli hõõrdumist viskel. Standard multirulli lahendustes, viskeklahvi alla vajutamisel hammasratas küll vabaneb, kuid võib ikkagi hõõrduda pooli võlli vastas, tekitades takistust ja vähendades viske pikkust. Super vaba süsteemiga on hammasrattad toetatud kuullaagriga ja kui viske klahv on alla vajutatud, on hammas ratas ja pooli võll hoitud ülitäpselt kohakuti. Tulemuseks on sujuvam vaba pooli liikumine.


Super stopper: Ühesuunaline rull laager, mis elimineerib tagasikäigu võimaluse ning tagab kindla haakimise


Level Wind nööri juhtimise süsteem tagab nööri ühtlase laotuse üle kogu pooli.


Hagane korpus on valmistatud kõrge jäikusega alumiiniumist või magneesiumist. See annab jäikust ja vastupidavust, elimineerides samal ajal korpuse painduvuse. Tulemuseks on kivikõva ümbris ja tugi sisemisele liikuvale ajamile ning kogu rulli suurem efektiivsus.


SVS Infinity: Shimano uusim leiutis viskepiduri tehnoloogias. SVS annab kergesti juhitava kontrolli pooli pöörlemise ja pidurdusjõu üle. SVS kontrollib ülitäpselt pooli kiirust pidurdus raskustega, mis viske ajal hõõrduvad seestpoolt vastu pöörlevat pooli, eriti kergemaid lante kasutades. Tingimuste muutudes või vahetades lanti, võimaldab väline reguleerimisnupp kiiret kohandumist.

More Information
Kõrgus N/A
Laius N/A
Sügavus N/A
Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Citica I CI201I
Hinnang