Shimano Nasci 1000FB

Laos
SKU NAS1000FB

Ülekanne 5,0:1
Kaal 250g
4 roostevaba kattega kuullaagrit pluss rull-laager
Mahutavus: 0,18mm/290m või 0,20mm/240m või 0,25mm/160m

Special Price 69,00 € Regular Price 89,00 €

Nasci FB on uus tase selles väga populaarses rulliseerias. Varustatud Hagane ajami ja CoreProtect veekaitse tehnoloogiaga. Need lisandused suurendavad mehhanismi tugevust ja kindlustavad mõnusa sujuva kerimise isegi kõige raskemates tingimustes. X-ship suurendab tööefektiivsust ja sujuvust, mis teeb Nasci FB hästi sobivaks enamikes magevee püügisituatsioonides.

• X-Ship kombineeritud võimsa Hagane ajamiga  
• G vaba korpus saavutamaks paremat tasakaalu ka kõige kergemate ritvadega   
• COREPROTECTvee kaitsega korpus
• AR-C külmsepistatud alumiinium pool
• Muutuvkiirus II nööri laotaja
• Veekindel sidur 
• Roostevaba kattega kuullaagrid  
• XT-7 Raam 
• Masin alumiinium käepide 

X-Ship on kombinatsioon elementidest, mis töötavad koos tekitades tunduvalt suurema efektiivsuse. Paigutades hammas ajami suure diameetriga juht ajami tsentri lähedale, kandub käepidemelt rootorile üle suurem jõud. Hammas ajam on lisaks toetatud kahe Shimano A-RB rull laagriga. See loob enam stabiilsust.

Hagane peaajam: Ülivastupidav külmsepistatud alumiiniumist juht ajam, mis on valmistatud Shimano külmsepistamise tehnoloogiaga ilma, et vajaks täiendavat masin töötlust. See annab kaua kestva sujuvuse, tugevuse, kerguse ja jõulisuse rulli tõelises südames. Traditsioonilised alumiinium sulamist või masintöödeldud ajamid on suurtel koormustel vähem vastupidavad.

CoreProtect korpus: Hoiab ära rulli eesosas oleva rootori vahelt vee sattumise nii korpusesse, kui rull laagri osasse. Hagane peaajam: Ülivastupidav külmsepistatud alumiiniumist juht ajam, mis on valmistatud Shimano külmsepistamise tehnoloogiaga ilma, et vajaks täiendavat masin töötlust. See annab kaua kestva sujuvuse, tugevuse, kerguse ja jõulisuse rulli tõelises südames. Traditsioonilised alumiinium sulamist või masintöödeldud ajamid on suurtel koormustel vähem vastupidavad.

XGT-7 on parendatud versioon juba ennast tõestanud Shimano XT-7 komposiit materjalist, mis on kerge ja jäik.

Muutuviirus (Varispeed) II süsteemiga nöörilaotaja liigub kahekiiruseliselt, jaotades nööri poolil ühtlaselt ja sujuvalt. See annab muretud ja pikemad visked.

Shimano AR-C Spool on patenteeritud pooli kuju, kus pooli serv on kerge nurga all. Selline kuju võimaldab nööri poolilt maha kerida väiksema takistuse ja väiksemate keeretena, mille tulemuseks on pikemad ja täpsemad visked. AR-C pool vähendab sasisid ja tuule sõlmesid nööri kasutamisel ja on nüüd standardiks kõigil Shimano rullidel.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Nasci 1000FB
Hinnang