Shimano Sahara FI 1000FI

Laos
SKU SH1000FI

4+1 roostevaba kattega kuullaagrit
Ülekanne 5.0:1
Kaal 215g
Mahutavus: 0,18mm/170m

Special Price 59,00 € Regular Price 69,00 €

Sahara on jõuline spinningu rull võrreldamatu vastupidavusega sellel hinnatasemel. Varustatud nii X-Ship tehnoloogia kui Hagane ajamiga oma G Vaba korpuses, pakkub tööomadusi ja väärtust, mida hindavad nii algajad kui enam kogenud kalamehed.


• Hagane ajam
• X-Ship tehnoloogia
• G vaba korpus saavutamaks paremat tasakaalu ka kõige kergemate ritvadega
• Muutuvkiirus II nööri laotaja ja AR-C nööri juhtimise süsteem
• XT-7 raam
• Ühes tükis masin alumiiniumist käepide
• Külm sepistatud alumiiniumist pool


X-Ship on kombinatsioon elementidest, mis töötavad koos tekitades tunduvalt suurema efektiivsuse. Paigutades hammas ajami suure diameetriga juht ajami tsentri lähedale, kandub käepidemelt rootorile üle suurem jõud. Hammas ajam on lisaks toetatud kahe Shimano A-RB rull laagriga. See loob enam stabiilsust.


Hagane peaajam: Ülivastupidav külmsepistatud alumiiniumist juht ajam, mis on valmistatud Shimano külmsepistamise tehnoloogiaga ilma, et vajaks täiendavat masin töötlust. See annab kaua kestva sujuvuse, tugevuse, kerguse ja jõulisuse rulli tõelises südames. Traditsioonilised alumiinium sulamist või masintöödeldud ajamid on suurtel koormustel vähem vastupidavad.


XGT-7 on parendatud versioon juba ennast tõestanud Shimano XT-7 komposiit materjalist, mis on kerge ja jäik.


Shimano AR-C Spool on patenteeritud pooli kuju, kus pooli serv on kerge nurga all. Selline kuju võimaldab nööri poolilt maha kerida väiksema takistuse ja väiksemate keeretena, mille tulemuseks on pikemad ja täpsemad visked. AR-C pool vähendab sasisid ja tuule sõlmesid nööri kasutamisel ja on nüüd standardiks kõigil Shimano rullidel.


Muutuviirus (Varispeed) II süsteemiga nöörilaotaja liigub kahekiiruseliselt, jaotades nööri poolil ühtlaselt ja sujuvalt. See annab muretud ja pikemad visked.


Super Stopper II elimineerib käepideme tagasi liikumise ja nööri vaba tagasi jooksu, kui rull on lülitatud lukustuse (anti-reversi) peale.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Sahara FI 1000FI
Hinnang