Shimano Stradic FL 1000HGFL

Laos
SKU ST1000HGFL

6 kuullaagrit ja rull laager
Ülekanne 6,0:1
Kaal 185g
Mahutavus: 0.25mm-90m 

Special Price 149,95 € Regular Price 189,00 €

• X-Ship kombineeritud võimsa Hagane ajamiga
• G vaba korpus saavutamaks paremat tasakaalu ka kõige kergemate ritvadega
• Hagane korpus koos Xprotect vee kaitsega
• Alumiinium korpus
• AR-C kerge külm sepistatud alumiiniumist pool koos Aero Wrap suurepärase nöörilaotusega
• Masin alumiinium käepide
• Veekindel sidur

X-Ship on kombinatsioon elementidest, mis töötavad koos tekitades tunduvalt suurema efektiivsuse. Paigutades hammas ajami suure diameetriga juht ajami tsentri lähedale, kandub käepidemelt rootorile üle suurem jõud. Hammas ajam on lisaks toetatud kahe Shimano A-RB rull laagriga. See loob enam stabiilsust.

Hagane korpus on valmistatud kõrge jäikusega alumiiniumist või magneesiumist. See annab jäikust ja vastupidavust, elimineerides samal ajal korpuse painduvuse. Tulemuseks on kivikõva ümbris ja tugi sisemisele liikuvale ajamile ning kogu rulli suurem efektiivsus.

CoreProtect korpus: Hoiab ära rulli eesosas oleva rootori vahelt vee sattumise nii korpusesse, kui rull laagri osasse.

Hagane peaajam: Ülivastupidav külmsepistatud alumiiniumist juht ajam, mis on valmistatud Shimano külmsepistamise tehnoloogiaga ilma, et vajaks täiendavat masin töötlust. See annab kaua kestva sujuvuse, tugevuse, kerguse ja jõulisuse rulli tõelises südames. Traditsioonilised alumiinium sulamist või masintöödeldud ajamid on suurtel koormustel vähem vastupidavad.

X Aero Wrap loetakse üheks maailma parimaks nööri laotuse süsteemiks maailmas, mis vähendab energia kaotust viskel.

Ühes tükis loogal ei ole vahesid, millesse nöör võiks normaalse opereerimise käigus takerduda. Valmistatud roostevabast terasest, vähendab ta hõõrdumist ja võimaldab nööril liikuda kiiremini nööri rullikule.

Shimano AR-C Spool on patenteeritud pooli kuju, kus pooli serv on kerge nurga all. Selline kuju võimaldab nööri poolilt maha kerida väiksema takistuse ja väiksemate keeretena, mille tulemuseks on pikemad ja täpsemad visked. AR-C pool vähendab sasisid ja tuule sõlmesid nööri kasutamisel ja on nüüd standardiks kõigil Shimano rullidel.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Stradic FL 1000HGFL
Hinnang