Putukad Estfly

Estfly lendõnge putukad on parima kvaliteediga tehisputukad, mis on välja valitud Eesti püügiolusid silmas pidades. Oleme teinud valiku putukatest, mis suvisel ajal ühel Eesti vetel forelli püüdval kalamehel karbis kindlasti olemas olema peaks.

Pinnaputukad imiteerivad veeputukate või sinna sattunud maismaaputukate täiskasvanud vorme. Pinnaputukatega püük toimub küll peamiselt suvisel hooajal, kuid kala on võimalik pinnaputukaga edukalt püüda kogu hooaja vältel, ainult õige putukas tuleb valida.

Striimer imiteerib sageli kalamaimu aga ka muid veeelukaid. Reeglina on striimer raskustatud ning seotud keskmisest suuremale konksule. Striimer on oluline putukatüüp aasta läbi aga eriti just talvisel ja varakevadisel ajal.

Nümf imiteerib ussikese staadiumis olevaid veeputukaid või koorikloomi. Oluline putukatüüp, mida kasutada aasta läbi. Sageli eelistavad kalamehed püüda nümfi asemel striimeriga aga püük nümfiga võib tuua hoopis paremaid tulemusi, sest erinevad veeputukad on forelli toidulaual reeglina olulisemal kohal kui kalamaimud.

View as Tabel Nimekiri

1 Toode

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

1 Toode

Set Descending Direction
lehekülje kohta