Lant.ee-st

Registreerimisnumber Eesti Vabariigi äriregistris 11442020

Aadress: Kadaka tee 42b, 12915 Tallinn, Eesti
Telefon: 6007104

Müüme oma kaupu peamiselt interneti teel. Esinduskauplus asub meil Kadaka tee 42b, Tallinn. Samas asub ka meie epoe ladu, nii et kõiki laos olevaid kaupu on võimalik kohapealt osta isegi siis, kui neid kaupluses väljas ei ole - tuleb vaid müüjalt küsida. Kui soove on rohkem, tasub aja kokkuhoiu huvides siiski tellimus enne netis ära teha ja tasuda, ning valida saatmisviisiks ""Tulen ise järele""! Kuna meie kaubavalik on pidevas muutumises, ning ka ostjate eelistused on mõnevõrra erinevad internetis ja kaupluses, siis teatavad erinevused epoe ja kaupluse vahel on paratamatud.

Meie kauplus Kadaka tee 42b on avatud:

E - R 10.00 - 18.00

L 10.00 - 16.00

P suletud Kõik netipoest tellitud kaubad saadame teie poolt tellimuse kinnituses märgitud aadressile kasutades teie poolt valitud saatmisviisi.

Meie teenus on kiire ja kvaliteetne. E-poes ning kaupluses on saadaval parimate kaubamärkide landid, ridvad, rullid, tamiilid, kalastusriided ja laias valikus muud kalastustarbed. Kõik kaubad, millel ei ole juures märget ""otsas"", on meie enda laos olemas ja valmis koheseks saatmiseks. Ning kui teil on küsimusi, võtke julgesti meiega ühendust.

Avasime oma eestikeelse kohalikule turule suunatud Lant.ee portaali 2010 aasta alguses. Selle aja jooksul oleme saanud oma klientidelt hulgaliselt positiivset tagasisidet, mis on julgustanud meid oma tootevalikut laiendama ning teenust edasi arendama.

Täname kõiki oma kliente positiivse tagasiside eest!

Edu kalavetel!
Teie Lant.ee