Nils Master Invincible

Kergelt vibuja kujuga, mis annab revolutsioonilise ujumisliigutuse, mis oli midagi täiesti uut, kui ta 1960 aastal esmakordselt turule toodi. Nagu nimigi ütleb, Invincible (võitmatu), on tegemist ühe maailma edukaima kala püüdjaga. Nils Master Invincible lant võib oma nimele kirjutada 18,8 kg rekord haugi Soomes 12cm mudeliga ja Rootsi rekord haugi 17,6kg 15cm mudeliga. Ametlike rekordite hulgas on veel 27,1 kg barramunt, püütud Austraalias 15cm Invincible'ga.
Tema unikaalne ujumisliigutus ja hästi töötavad värvikombinatsioonid on püüdnud rekord koguse suuri kalu paljudele õnnelikele kalameestele ümber kogu maailma. Invincible voobler püsib pinnal, kuid juba kergel kerimisel sukeldub saakkala imiteeriva ujumisliigutusega. Kui kerimine peatada, tõuseb Invincible tagasi pinnale. Invincible vooblerit on kerge loopida ja ta on suurepärane järel vedamiseks.

Grupp Soome kalastus eksperte tegid testi kalastusajakirja jaoks ja Nils Master Invincible tõestas ennast selgelt, et püüab rohkem üle 10kg hauge, kui ükski teine lant.

View as Tabel Nimekiri

29 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

29 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta