Super Shad Rap

Aastast aastasse on just Rapala Super Shad Rap toonud ridamisi trofee kalu kõikjal maailmas selgetest põhjala järvedest kuni süngete Amazoni ning rohekalt troopiliste ookeani veteni. Tema mustrid ja värvid imiteerivad perfektselt ihaldatumaid saakkalu. Rääkides suurte haugide püüdjate ning suurematel veekogudel trollijatega, teavad nad kõik üht, see on Super Shad Rapi väga suur püügivõime. Landil on väga hea ujuvuse ja kujuga keha ning tugev konstruktsioon, mis annab talle trollingul vabisev-lotendava mängu.
Püügitehnika:
Madalas vees või rohu kohal püüdes hoitakse ridva ots ülal ja keritakse aeglaselt. Lant rullab ja vonkleb lüües veepinnale kiilu ning jättes enda taha mõnusa laine.
Kiiremal kerimisel sukeldub Super Shad Rap umbes 1,5 meetri sügavusele. Kasutada võib ühtlast kerimist, kuid ka viipeid ridvaga ning isegi järsku jerkimist. Aeglased külgviiped ridvaga tekitavad liugleva mängu koos loomulike peatustega sellal, kui ritv oma eesasendisse tagasi liigub. Ridva ette tagasi viimise ajal keritakse nööri lõtk aeglaselt sisse. Selline tehnika aitab ärgata isegi roidunumal röövlil ning samuti hoiab lanti liigselt pinnale tõusmast.
Agressiivsemaks püügiviisiks kasutatakse jerkimist. Jerkamine ridva ots ülal hoiab Super Shad Rapi pinna lähedal, ning ridva ots all, suunab landi sügavamale. Jerkamistehnika võib kala välja meelitada ka sügavaimast peidikust, seega on parim seda kasutada sügavate kaldaaluste või paksude rohutihnikute läheduses.

 

Ei leitud kategooriale vastavaid tooteid.