Popper

Pop

Salmo Pop on lihtne kuid efektiivne popper. Klassikaline kuju, paras raskus ja ideaalne tasakaalustatus teevad selle landi kergelt lendavaks, iga vise õnnestub. Kui lisada headele lennu omadustele super mäng, on tulemuseks veatu pinnalant.
Kuidas püüda:
On mitmeid erinevaid viise popperitega püügiks - kohandades tehnikat vastavalt kalade reaktsioonile. Kui kala võtab hästi, on heaks tehnikaks kiire ühtlane kerimine, kuigi Popi poolt tehtav pinna-mulin on siis vaid üsna tagasihoidlik. Alternatiivselt seeria kergete nõksudega teeb Pop lärmakaid kala meelitavaid plumpse, jättes enda taha tekkivasse lainesse kena mulli jälje. Peale igat nõksu lase Popil mõned sekundid puhata enne kui nööri pingutada ja teda taas popata. Kui kala on laisem, siis on hea teha seeria "hüppeid", iga hüpe 0,3 - 0,5m pikk, lastes landil enne uut seeriat 3-4s puhata. Kombinatsioon kõigist kolmest tehnikast annab tavaliselt parima tulemuse.

Rover

Rover on mix sööstlandist ja popperist. Nende kahe osavast ühendamisest on saavutatud head aerodünaamilised omadused ja unikaalne mäng. Lisades sellele sisse ehitatud kõristi, on tegemist ühe põrguliku pinnalandiga.
Kuidas püüda:
Rover on mitmekülgne pinnalant, mille kasutamiseks sobivad kõik tavapärased pinnalt püügi tehnikad. "Jalutav koer" on Roveriga lihtsam, kui kunagi varem, tehes ridva otsaga kergeid rütmilisi lööke.
Teda on samuti lihtne kasutada popperina ja vahel võib saavutada suurepäraseid tulemusi teda lihtsalt ühtlaselt kiirelt kerides sirgelt üle pinna. Igal juhul kombinatsioon kõigist kolmest tehinkast annab tihti parimaid tulemusi. Järvedel on Rover kasutatav pilliroo laikude vahel ja madalikel veealuse taimestiku kohal. Parimad kohad jõgedes on vaiksed taskud, kus vool on väga aeglane või vesi seisab üldse. Peale viset tasub mõned sekundid oodata enne kerimist ja peale igat mõnda meetrit teha paus, lastes landil liikumatult mõned sekundid ujuda. Kuid misiganes sa teed, katsu võtta maksimaalne landi mitmekülgsusest, eksperimenteeri ja proovi leida parim segu tehikatest, mis antud püügioludesse kõige paremini sobivad.

View as Tabel Nimekiri

4 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

4 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta