Original Floater / Jointed

Original Floater

Original Floater on lant, mis on aluse pannud kogu Rapala landitööstusele ja selle edule. Lauri Rapala, kontserni asutaja, disainis selle juba aastal 1936. Jälgides kalade käitumist oma Soome kodujärvedes, pani ta tähele, et haavatud kalad oma kummaliselt vabiseva ujumisstiiliga tõmbavad endale rohkem röövkala tähelepanu, kui misiganes teised kalad. Märgates seda disainis ta landi, mis aitas tal püüda enam kala, kui ta eales varem teiste söötadega saanud oli. Tõenäoliselt on see tänaseni enim müüdud lant maailmas. Ujumissügavus 0 - 1,8 m.

Jointed

Rapalale unikaalse haavatud saakkala käitumisega isegi kergelt liialdades, on Rapala Jointed ideaalselt sobiv eriti aeglaseks kerimiseks, mida on vaja, et ahvatleda loidu ja nõudlikku kala. Jointedi keha mäng ja sellega tekkiv ekstra müra aitab äratada kala tähelepanu ka halvema nähtavusega vees.
Püügitehnika:
See liigendiga lant lubab rohkem, kui lihtsalt kalale vastupandamatut vabisevat mängu. Rapala Jointed on ideaalselt sobiv eriti aeglaseks kerimiseks ilma ohverdamata seejuures tema mängu parimaid omadusi. Hea kasutamiseks kaldalt alla tuult loopimiseks. Hoides lanti vahetult veepinna all tõmbab tema väljakutsuv mäng tuulega vette langevaid palakesi varitsevate kalade tähelepanu. Hästi sobiv ka trollimiseks aeglasel kiirusel (1,5-3 km/h). Lisamaks atraktiivsust, hoia trollimisel ritva käes ja nõksuta lanti aeg-ajalt, katkestades nii tema mängu rütmi.

View as Tabel Nimekiri

2 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

2 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta