Perch

Üks vanemaid lante Salmo valikus, on ta absoluutne klassik omataoliste hulgas. Suurepärane aerodünaamika, tugev mäng ja ennast tõestanud värvid. Need omadused teevad Perch'st ühe "peab olema" landi - mis on olemas mitte üksnes Euroopa, vaid kogu maailma kalameeste landikastides. Salmo valikus olemas 8, 12 ja 14 cm suurused madala vee (SR), ujuva (F) ja sügav sukelduva (SDR) versioonina.
Kuidas püüda:
Kuna Perch on olemas mitme versioonina, saab teda ka kasutada mitmel erineval moel kattes efektiivselt peaaegu kõik püügi situatsioonid.
Spinningu püügiks on soovitav madalalt jooksev SR ja ujuv F mudel.
F mudel on klassikaline vabina lant, tappev aeglasel kerimisel kohatiste pauside ja ridva otsa nõksudega.
SR mudel on tüüpiline "twitch" lant, perfektne madalatel rohualadel. Nagu ka teiste "twitch" lantidega, tuleb selle landi tõeline mäng välja siis, kui teha ridva otsaga pikki tõmbeid, seejärel lõtku kokku kerides. Kasutades seda meetodit libiseb lant külgedele aegajalt pinnale jõudes. Selline mäng, aeg-ajalt pausidega, võib olla röövkaladele absoluutselt saatuslik.
Perchi SDR mudel on tõeliselt eriline lant. Suur keel võib tema lennuomadusi vähendada, nii on see versioon rohkem soovitatav trollimiseks. Jõudmine eriti suurtele sügavustele (Perch 14SRD kuni 12m) teeb nad oma klassi tipplantideks.

Ei leitud kategooriale vastavaid tooteid.