Are Meriforell RO.SI 11.5cm/18g

Laos
SKU 115-RO.SI/18g
Meistriteos, mille loomisel on peetud silmas just meriforelli püügi peensusi.
14,65 €

Are Meriforell – meistriteos, mille loomisel on peetud silmas just meriforelli püügi peensusi. See hoolikalt disainitud lant on tõeline merikaküti unistus, ühendades endas innovatsiooni ja kvaliteeti.

Ehitus ja Materjalid: Are Meriforelli landi tuumaks on vastupidav happekindel roostevaba teras, mis tagab landi pikaealisuse isegi kõige nõudlikumates mereoludes. Kere on kaetud mõlemalt küljelt kergendava materjaliga, et anda landile veel paremat ujuvust ning kandvust merevees. Selline tehnoloogia võimaldab lanti aeglasemalt kerida kui selleks peaks tekkima vajadus.

Unikaalne Mäng: Landi liikumine on meisterlikult kujundatud jäljendama vigastatud saakkala, millele meriforell suudab harva vastu panna. Are Meriforelli hea ujuvus tagab, et saate kohandada oma kerimiskiirust ja püügitaktikat vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal landi ahvatleva mängu.

Disain ja Värvus: Iga Are Meriforelli lant on viimistletud UV-värvide ja hõbedaga, mis on meriforellile eriti vastupandamatud. Viiekordne veekindel lakk kaitseb landi värvikihti, tagades selle sära ja meelitavuse pikaks ajaks.

Tehnilised Andmed:

  • Pikkus: 115 mm
  • Mass: 18 g
  • Rõngad: Roostevabast terasest 5 mm
  • Konksud: Kolmikkonksud nr. 4, BKK SS (Super Slide), et tagada kindel haakimine ja vastupidavus.

Are Meriforell on loodud selleks, et olla teie usaldusväärne kaaslane meriforelli püügil, pakkudes tõhusat ja usaldusväärset püüki igasugustes ilmastikutingimuses ja veetasemetega.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Are Meriforell RO.SI 11.5cm/18g
Hinnang