Are Vobler Jõeforell S-TR.SM 6.3cm/5.3g

Läbimüüdud
SKU 63UP-TR.SM
Uppuv, püügisügavusega kuni 1,2 m
11,95 €
Kõik Are voblerid on valmistatud käsitööna algusest lõpuni ja on vast enim hinnatud landid Eesti jõeforelli ja lõhe küttide seas juba palju aastaid. Landi mudelid on loodud, disainitud meister Are poolt. Voblerid on värvitud enamasti Createx-i vesialuseliste värvidega ning on üle lakitud 6-7 kihti veekindla lakiga. Landi keeled valmistatud survevalu meetodil vastupidavast plastist.
Ujuvad voblerid on tasakaalustatud nii, et vette heites lant püsib veepinnal. Kerima hakates lant sukeldub võngeldes. Kerimist peatades lant hakkab vaikselt hõljudes pinda tagasi kerkima. Ei ole harvad juhused kui kala haarab lanti just sel ajal kui lant liueldes pinda tõusmas.
Uppuvad mudelid on tasakaalustatud nii, et vette heites lant hakkab vaikselt vajuma põhja suunas püsides horisontaalselt. Hästi tasakaalus lanti võib kala rünnata juba langemise ajal. Uppuvatel mudelitel keele peal märgis S (sinking).
Voblerite ühendamisel liinile kasutada väikest landilõksu testiga 5-6 kg ning lõhe jaoks 15-20kg. Mitte mingil juhul ärge kasutage pöörlat lisaks lõksule. Sobiv liin lantide vedamiseks 0,18-0,22mm, lõhe jaoks nöör kuni 0,25mm. Mida väiksema diameetriga liin seda mugavam püük. Lant sukeldub kiiremini ning sügavamale, mõistagi lisandub heite pikkust.
Write Your Own Review
Sa arvustad:Are Vobler Jõeforell S-TR.SM 6.3cm/5.3g
Hinnang