Daiwa Prorex Round Screw-in Heads Jighead 21g/2pcs

Läbimüüdud
SKU 15417-121

Pliivaba konstruktsioon
Täiendav aas lisakonksu jaoks
Ümar kuju
Keeratav kinnitussüsteem

3,99 €

DAIWA PROREX KRUVIKINNITUSEGA JIGIPEA – ÜMAR, PLIIVABA

Daiwa Prorex kruvikinnitusega pliivaba jigipea on loodud pehme landi kindlaks ja sirgeks kinnitamiseks. Täiendav aas võimaldab lisada stinger-konksu, et parandada haakimist kiskjapüügil. Sobib nii seisvas vees kui ka voolus püügiks.

Kindel kinnitussüsteem ja parem haakimine

Kruvikinnitusega süsteem võimaldab pehme landi kiiresti ja täpselt paigaldada ilma landikeha lõhkumata. Lant püsib sirgelt ning säilitab loomuliku ujumisliikumise ka aktiivse püügi ja tugevate võttude korral.

Lisasilmus annab võimaluse kinnitada stinger-konks, mis aitab tabada ettevaatlikke või lühikesi võtteid tegevaid kalu. Ümar pea tagab tasakaalustatud vajumise ja stabiilse töö erinevatel sügavustel.

Ümar kuju – stabiilne ja universaalne

Klassikaline ümar kuju sobib hästi erinevate pehmete lantidega, sh väiksemad silikoonlandid ja twisterid (ei kuulu komplekti). Pliivaba konstruktsioon on keskkonnasõbralik ega mõjuta landi tööd ega kaalu täpsust.

Specifications

Toote tüüp Kruvikinnitusega jigipea
Mudel Prorex Round Screw-in Head
Materjal Pliivaba
Pea kuju Ümar
Lisasilmus Jah – stinger-konksu jaoks
Sobib Pehmed landid, väikesed silikoonlandid ja twisterid (ei kuulu komplekti)
Art. nr 15417-107 7.0 g – 3 tk
Art. nr 15417-110 10.0 g – 3 tk
Art. nr 15417-114 14.0 g – 2 tk
Art. nr 15417-121 21.0 g – 2 tk

Technologies

Pliivaba konstruktsioon

Kruvikinnitusega landikinnitus

Lisasilmus stinger-konksule

Stabiilne ümar pea kuju

Write Your Own Review
Sa arvustad:Daiwa Prorex Round Screw-in Heads Jighead 21g/2pcs
Hinnang