Daiwa Prorex Tandem Spinnerbait Dirty Roach 23g

Läbimüüdud
SKU 15454-414

Landitüüp: kiiresti uppuv
Sihtkalad: Haug, Smallmouth Bass ja Ahven

16,99 €

Daiwa Prorex Tandem DB Spinnerbait – pliivaba tsinkpeaga

Daiwa Prorex Tandem DB Spinnerbait on klassikaline tandem-tüüpi spinnerbait haugi, väiksema mustahvena ja ahvena püügiks. Pliivaba tsinkpea ning õhukesed willow-tüüpi labad tagavad aktiivse töö ka väga aeglase kerimise juures.

Stabiilne töö ka aeglasel kerimisel

Tandem-labade süsteem koos eriti õhukese ja väiksema willow-labaga võimaldab landil hakata tööle juba madalatel kiirustel. See teeb spinnerbaidi ideaalseks aeglaseks esituseks külmas vees või passiivse kala puhul.

Pliivaba tsinkpea annab landile vajaliku kaalu, et see vajuks kiiresti soovitud sügavusele (fast sinking) ning püsiks stabiilselt tööasendis ka aeglase kerimise ajal.

Mitmekülgne ja kohandatav

Spinnerbait on varustatud tugeva 3/0 üksikkonksuga. Konksu säärel asub spetsiaalne hoidik lisapeibutise (trailer) kinnitamiseks. Soovituslik traileri pikkus on 8–12,5 cm, mis lisab landile mahtu, liikumist ja visuaalset atraktiivsust.

Specifications

Tootja Daiwa
Mudel Prorex Tandem DB Spinnerbait
Tüüp Tandem spinnerbait
Konstruktsioon Pliivaba tsinkpea
Konks Üksikkonks
Konksu suurus 3/0
Pea kaal 14 g
Kogukaal 23 g
Vajumine Kiiresti vajuv (fast sinking)
Soovituslik traileri pikkus 8–12,5 cm
Värvivalik Pearl Ayu (kuldne leht), Yellow Pearl (hõbedane leht), Gold Perch (kuldne leht), Orange Devil (oranž leht), Dirty Roach (kuldne leht), Pearl (hõbedane leht), Black Devil (must-nikkel leht), Green Chartreuse (hõbedane leht)

Technologies

Pliivaba tsinkpea – keskkonnasõbralik ja hea tasakaaluga lahendus.

Tandem willow-labad – tugev vibratsioon ka aeglasel kerimisel.

Õhuke laba – töötab efektiivselt madalatel kiirustel.

Traileri hoidik – võimaldab lisada 8–12,5 cm kummilandi.

Kiire vajumine – sobib erinevatesse veekihtidesse.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Daiwa Prorex Tandem Spinnerbait Dirty Roach 23g
Hinnang