Keeper Iso Float Tube Belly Boat

Laos
SKU KFT-2

Ligikaudsed mõõtmed 143 x 108 cm
Kaal 6,6 kg
Maksimaalne kandevõime 145 kg
Värvus: roheline
Materjal: nailon
Kandevõime: 145 kg
Istmetüüp: vahtplastist täidisega

295,00 €

Väike iste paat on täiuslik vahend väikeste veekogude uurimiseks. Sellel on üks suur küljetasku, kuhu mahub ka suuremaid landikaste, ja seljatoel võrgust tagatasku aitab kõike muud varustust korras hoida. Polsterdatud istme taga on piisavalt suur hoiuruum sinu kalastuskoti jaoks. Iste paadil on kandmisrihmad paadi mugavaks selga võtmiseks. Edasi liigub paat lestadega sõudes. Lestad ja pump ei kuulu komplekti. 

Keeper Iso Float Tube Belly Boat on ideaalne valik kalastajatele, kes otsivad kompaktset ja funktsionaalset lahendust. Selle paadi mõõtmed on 143 x 108 cm ja kaal 6,6 kg, mis teeb selle hõlpsasti transporditavaks. Paadi maksimaalne kandevõime on 145 kg, mis tagab stabiilsuse ja turvalisuse veekogul. Roheline nailonmaterjal on vastupidav ja vastab kõikidele ilmastikutingimustele. Vahtplastist täidisega iste tagab mugavuse ka pikematel kalastusretkedel.

Keeper Iso Float Tube Belly Boat on varustatud praktiliste lahendustega, sealhulgas suur küljetasku ja võrgust tagatasku, mis aitavad hoida kõik vajalikud tarvikud käepärast ja korras. Lisaks on paadil polsterdatud istme taga piisavalt ruumi kalastuskoti või muu varustuse hoiustamiseks. Kandmisrihmad muudavad paadi transportimise lihtsaks ja mugavaks.

Kalastajad hindavad Keeper Iso Float Tube Belly Boati selle mitmekülgsuse ja praktilisuse tõttu. See on suurepärane valik väikeste veekogude uurimiseks ja kalapüügiks. Telli oma Keeper Iso Float Tube Belly Boat juba täna ja naudi muretut kalapüüki!

Write Your Own Review
Sa arvustad:Keeper Iso Float Tube Belly Boat
Hinnang