Lureshop.eu Stainless Steel Fish Scaler 24cm

Laos
SKU CSMT

Mugav ja efektiivne roostevabast terasest kalasoomuste eemldaja, oma teravate ja täpsete servadega eemaldab see hõlpsalt kalasoomused kiiresti ja tõhusalt.

2,95 €

Roostevabast terasest kalasoomustaja, mis on hädavajalik abivahend igale kalamehele. Valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast roostevabast terasest on kala soomuste eemaldamine sellega imelihtne.

Köögi puhtus ja hügieen on üliolulised, sileda roostevabast terasest pinnaga on seda lihtne puhastada, mis takistab jääkide teket. Ei mingeid ebameeldivaid lõhnu ja kangekaelseid plekke!

Ergonoomiline käepide tagab mugava ja kindla haarde, tehes kalapuhastamise mugavaks. Roostevaba terasest materjal tagab, et toit ei puutu kokku kahjulike kemikaalide ega mürkidega.

Roostevabast teras on vastupidav roostetamisele, korrosioonile ja kulumisele, muutes selle usaldusväärseks kaaslaseks pikaks ajaks.

Teravate ja täpsete servadega eemaldab see hõlpsalt kalasoomused kiiresti ja tõhusalt. Veetke vähem aega kala puhastamisel ja rohkem aega nautides kalapüüki ning maitsvaid kalatoite.

Mugav ja efektiivne roostevabast terasest kalasoomuste eemldaja, lisage see oluline tööriist oma kalakotti ja köögi arsenali ja tõstke oma kulinaarsed seiklused uuele tasemele.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Lureshop.eu Stainless Steel Fish Scaler 24cm
Hinnang