Mepps Aglia Furia #2 / 4,5g

Laos
SKU B2 F
Täiuslikkuse etalon, säilitab oma elavuse ja peibutab röövkalu kogu oma teekonna läbi vee

Röövkaladel, niipea kui nad on tuvastanud vibreeriva signaali, keskenduvad nad edasi visuaalsetele signaalidele. Kui need avalduvad sobivalt, käivitub automaatselt geneetiliselt ette programmeeritud rünne. Kui mitte, siis tekib määramatu viivitusega tõrge ning lõplikku rünnakut ei teki, röövel lihtsalt ujub landi järel, kuid ei ründa seda, kuni lõpuks üldse loobib temast .....
Furia loomisel on sellele visuaalsele efektile erilist tähelepanu pööratud, et vältida seda viimasel hetkel tekkida võivat tõrget,
See on väga kriitilise tähtsusega, millise optilise lõksu Furia seab: must värv määratleb ära potentsiaalse saagi asukoha, oranz kollane värv moodustab helenduva kuma liikuva keha ümber ja punane, see on kui agressiivsust ja energiat võimendav faktor. Aglia Furia võib olla parim nii selgetes valgusküllastes vetes kui ka sügavas ja tumedamas vees.

3,55 €

Meppsi täiuslikkuse etalon kõikidele kaladele kõikides vetes. Aglia on imeline lant, ehitatud erilise täpsusega, et ta alustaks pöörlemist kohe vette kukkumisel.


Pöörlemise koonus kohandab ennast pidevalt vastavalt voolule ja kerimise kiirusele nii, et Aglia annaks pidevalt välja asjakohaseid ja mõõdetud vibratsioone.


Aeglaselt kerides? Aglia tõuseb ilma liigse lehvimiseta. Kerimise paus? Aglia leiab oma sobiva taseme voolus ja jätkab atraktiivset pöörlemist. Vastavalt säilitab Aglia läbi kogu oma teekonna vett läbides elavuse ja peibutab röövkalu.


Ükski teine lant ei ole püüdnud nii palju rekord kalu kõikjal kogu maailmas.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Mepps Aglia Furia #2 / 4,5g
Hinnang