Mepps LongCast Silver #4/17g

Laos
SKU LC4 S
LongCasti suurused kaaluvad ligikaudu kaks korda rohkem võrrelduna sama suuruse Mepps Aglia või Black Fury'ga. Proovi Mepps LongCasti ja avastad kiirelt, et viskad kaugemale ja püüad sügavamalt kui eales varem.
4,95 €

Palju tööd on pandud Mepps LongCasti välja töötamisse, et saavutada maksimaalselt hea tasakaalustatus, nii et landi laba pöörleks vabalt ja kergelt, mis on iga Meppsi pöörleva iseloomulik tunnus. Hea tasakaalu saavutamine ei ole lihtsalt juhus. Iga LongCasti komponent, traadist konksuni on hoolikalt valitud ja testitud koostöös teiste komponentidega, et kindlustada õige tasakaal.


LongCasti kuulikujuline keha on kerge lennuga saavutamaks pikki viskeid. Lisaks, LongCast vajub kiirelt ja jääb kerimisel põhja lähedale, mis teeb ta perfektseks kiires voolus või sügavamas vees püügil. Ideaalne forellile ja lõhele.


Kõik LongCasti suurused kaaluvad ligikaudu kaks korda rohkem võrrelduna sama suuruse Mepps Aglia või Black Fury'ga.


Proovi Mepps LongCasti ja avastad kiirelt, et viskad kaugemale ja püüad sügavamalt kui eales varem. Praktiliselt oled LongCastiga suuteline püüdma vetes, kuhu varem ei ulatunud.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Mepps LongCast Silver #4/17g
Hinnang