Owner single hooks 5123 black chrome #4/8pc

Laos
SKU 5123-071
Sirge aas

Kahekordsed kidad konksu varrel

Must kroom viimistlus
3,95 €

Kalastamise Uus Tase Owner 5123 Black Chrome Üksikkonksudega - Professionaalide Valik!"

Tutvustame teile Owner 5123 Black Chrome üksikkonkse - tõelisi meistriteoseid, mis on loodud tõstma teie kalastuskogemust uuele tasemele. Need konksud on mõeldud nõudlikule kalastajale, kes ei tee järeleandmisi kvaliteedis ja sooritusvõimes.

Peamised Omadused:

  • Sirge aas: Owner 5123 konksud on varustatud sirge aasaga, mis tagab optimaalse nööri või tamiili joonduse. See disain võimaldab konksude kasutamist mitmekülgselt, sobides erinevate kalastusstiilide ja söötadega.

  • Kahekordsed kidad: Varustatud kahekordsete kidadega konksu varrel, mis tagab parema sööda püsimise, vähendades selle ära libisemise võimalust.

  • Must Kroomviimistlus: Owner 5123 konksud ei paista silma üksnes oma funktsionaalsuse, vaid ka elegantse musta kroomviimistlusega. See lisakiht mitte ainult ei lisa esteetilist väärtust, vaid kaitseb konksu ka korrosiooni ja kulumise eest, pikendades selle eluiga ka soolase vee tingimustes.

Miks valida Owner 5123 Black Chrome Üksikkonksud?

  • Vastupidavus ja Jõudlus: Valmistatud kasutades ainult parimaid materjale, on need konksud loodud vastu pidama nii magevee kui ka soolase vee kalastamise väljakutsetele, tagades pikaajalise usaldusväärsuse.

  • Parandatud Kalastustulemused: Alates täpsest sirge silma disainist kuni innovaatiliste tõstetud kahekordsete ogardeni on iga Owner 5123 konksu aspekt viimistletud maksimaalse sooritusvõime saavutamiseks, aidates teil rohkem kala püüda väiksema vaevaga.

  • Mitmekülgne Kasutus: Olenemata sellest, kas jahite ahvenat, latikat, vimba või mõnda muud kala, pakuvad need konksud vajalikku mitmekülgsust ja efektiivsust, et olla edukas erinevates kalastusoludes ja -tehnikates.

  • Stiilne ja Kaitsev Viimistlus: Must kroomviimistlus lisab mitte ainult teie varustusele stiili, vaid kaitseb konksu ka karmide ilmastikutingimuste eest, säilitades selle teravuse ja tugevuse pikaks ajaks.

Valige parim - valige Owner 5123 Black Chrome üksikkonksud. Tehke oma tellimus nüüd ja kogege kvaliteeti ja sooritusvõimet, mida professionaalsed kalastajad usaldavad. Teie kalastusseiklused muutuvad nende konksude abil tõeliselt edukaks!"

Märksõnad: Owner 5123 Black Chrome Üksikkonksud, Üksikkonksud, Kalastuskonksud, Must Kroom Kalastuskonksud, Kvaliteetsed Kalastuskonksud, Vastupidavad Kalastuskonksud, Soolase Vee Kalastuskonksud, Magevee Kalastuskonksud.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Owner single hooks 5123 black chrome #4/8pc
Hinnang