3D Linethru Roach

Särg on üks tähtsamaid saakkalu paljudele magevee röövkaladele ning me uurisime põhjalikult selle kala käitumist, detaile ja liikumist, et luua landiseeria, mis provotseeriks röövkalu agressiivselt ründama.

Savage Geari 3D Roach on landi seeria, mis baseerub päris särje 3D skanneeringul ning üllatab sind oma detailsuse, loomulikkuse ja uskumatu ujumisliikumisega. Line Thru Roach on tõeliselt super särge imiteeriv lant, mis näeb välja ja ujub nagu päris. Meie kuulus line thru süsteem, mis on nüüd veelgi edasi arendatud, nii et konks võib vabalt rippuda keha kõige laiema osa all, mis tagab hea haakimise ja veelgi parema kala kätte saamise võimaluse. Uus väike Line Thru lisarakendus (modifer) on eriti hea lisa innovatsioon nii, et lanti saab kergesti kohandada kasutamiseks kahe kolmik konksuga. Landi kõrge kehakuju annab eriti mõnusa S-kurv liikumise, mis põikab ja liugleb pausi ajal küljele – lihtsalt ajades haugi hulluks!

SS – aeglaselt uppuv versioon on suust väljuva line thru trossiga ja upub tõesti aeglaselt – võib twitshida ja tõmmata mõnusalt liuglema.
MS – keskmiselt uppuv, jookseb sügavamalt, suure S-kurv liikumisega, liigutades tublisti vett ja suuri kalu tõesti ligi kutsudes!

Ei leitud kategooriale vastavaid tooteid.