3D Hard Eel

Super mitmekülgne angerja imitatsioon, mis varustatud innovatiivsete lisadega! Lihtne, kuid tark disain kindlustab super tulemused kõikvõimalike röövkalade püügil, kesiganes võiksid angerjat rabada! 3D scanneeringuga loodud detailid petavad ära ka kõige tuimema röövkala ja kindlustavad sulle brutaalse rünnaku.
Pikk saba paneb landi ahvatlevalt küljelt küljele pöörama, pikk ahvatlev saba taga lehvimas. Kui saba on keeratud alla suunatud asendisse, siis saba üles lükkav jõud tõukab pea ja kogu landi vees allapoole, nii et ta ujub vee pinna all või rohkem-vähem samal sügavusel. Kui saba on ülespoole keeratud, siis saba alla lükkav jõud, suunab pea ja kogu landi ülespoole nii, et angerjas tuleb pinnale ja ujub vahetult pinna all tekitades mõnusa laine efekti.
Lühike saba muudab landi mõnusalt libisevaks sööstlandiks, kena küljelt küljele liuglemisega, kergete ridva löökide kaasabil. Allakeeratud sabaga, nii 0,6 - 1,2m vee all, üles keeratud sabaga praktiliselt vee pinnal.
Suurem mudel on varustatud innovatiivse duubel magnet süsteemiga, mis hoiab kõhualust konksu omas asendis ja parandab sellega konksu haakuvust. Mõlemal mudelil on konksu kinnitamise aas ka landi seljal, mis võimaldab kinnitada konks vaid seljale oludes, kus on vaja lanti vedada üle madala põhja, vee aluse rohu ja kasvude.
Tagavara sabasid ja spetsiaalseid provotseerivates toonides sabasid on võimalik eraldi juurde osta, et komplekteerida perfektne sabade valik!

EFFTEX 2014 võitja parima uue kõva landi kategoorias!

View as Tabel Nimekiri

6 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

6 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta