Shimano Dialuna Spinning Inshore 2.90m/139g/7-35g

Laos
SKU 23DLNS96M

Rõngad: Fuji SiC
Toorik: High Modulus Full Carbon + Spiral X + Hi-Power X + Ci4+
Rulli alus: Ci4+
Käepide: Carbon Monocoque

279,00 €

Shimano Dialuna on premium klassi rannikulähedase meriahvena ritv, valitud kuulsast Shimano JDM sarjast. Rõhuga pikamaa visetele, ühendab kõrgekvaliteediline disain ja tehnoloogiliselt arenenud süsinikkonstruktsioon endas ühe kõige mitmekülgsema ja arenenuma meriahvena ritva Shimano valikus.

Kui otsid kõrgekvaliteedilist meriahvena ritva, mis teeb kõike suurepäraselt, kuid tõeliselt paistab silma distantsvisetega, peaks Dialuna olema sinu nimekirjas üsna üleval. Kõik mudelid on varustatud toorikuga, mis viske ajal järk-järgult koormab lanti, ühendatuna kiire tipu taastumisega, et vähendada hõõrdumisest põhjustatud vibratsiooni. Tulemus on lihtsalt vapustav, kui näed, kuidas sinu landid vaevata kala poole lendavad. Kui eelistad kasutada kergemaid lante, võimaldab kergemate testidega mudelite mitmekülgsus efektiivselt püüda pinnapealsete söötadega või isegi pehmeid kummilante põhja mööda nügida, samas kui võimsamad mudelid on muljetavaldavad suuremate lantide viskamisel ekstreemsetele distantsidele ja nendega intensiivselt töötamisel.

Dialuna sisaldab mõningaid Shimano kõige arendatumaid süsinikke. Spiraal X ja Hi-Power süsiniku kombinatsioon annab kergeid, tundlikke ja kindlalt tugevaid toorikuid, mis pidevalt pakuvad head mitmekülgsust. Et veelgi parandada sooritusvõimet, ühendab Carbon Monocoque käepide kohandatud disainiga Shimano Ci4+ rullialusega, pakkudes maksimaalset tagasiside ja tundlikkuse ülimat kombinatsiooni, eriti kergemate mudelite puhul. Et maksimeerida suurepärast toimet ja pikamaa viske sooritusvõimet, on Fuji SiC K-tüüpi rõngad paigaldatud kogu sarja ulatuses ja need annavad veelgi juurde ridva kõrgklassi välimusele. 

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Dialuna Spinning Inshore 2.90m/139g/7-35g
Hinnang