Shimano Expride Casting Rod 2.18m/120g/14-42g

Läbimüüdud
SKU 22EXP172H2

Rõngad: Fuji SiC
Toorik: High Modulus Full Carbon + Hi-Power X
Rullialus: Ci4+
Käepide: Carbon Monocoque

Special Price 239,00 € Regular Price 259,00 €

Shimano Expride spinninguritvade seeria kiirgab kvaliteeti ja asub tehnoloogia poolest otse maailmakuulsa Poison Adrena all. Tundlikkuse ja reageerimisvõime osas on väga vähe, mis oleks võrreldav Expride'iga. Algselt ahvenaridvana välja töötatud Expride seeria kohta on lihtne mõista, miks me sellest nii vaimustunud oleme. Kui otsid spinningu ritva, mis vastab sinu kõrgetele ootustele, siis ära vaata kaugemale – Expride on veatu.

Kerged, keskmised või isegi suured landid, kas spinningu- või multi-rullidega – Expride seeria katab kõik vajadused ja tundlikkusega, millega vähesed ridvad suudavad võistelda.

Hämmastav tundlikkus, mida Expride kasutamisel koged, on kahe eksklusiivse Shimano tehnoloogia tulemus. Kõrge modulatsiooniga täissüsinikust toorikud on ehitatud Hi-Power X tehnoloogiaga. See vähendab tooriku väändumist heitmisel ja kala väsitamisel, pakkudes väga hästi reageerivat tunnet. Ridval on Carbon Monocoque käepide, mis edastab rohkem infot toorikust sinu kätte, võimaldades enneolematut tunnetust sellest, mis toimub su landiga all vees. Tundlikkuse ja üldise ridva võimekuse suurendamiseks on Expride varustatud Fuji SiC rõngaste ja kerge Shimano Ci4+ rullialusega, nii spinningu- kui multirulli mudelitel. Ja just siis, kui arvad, et asjad ei saa enam paremaks minna, kohtub see hämmastav kvaliteet veel klassikalise läikiva musta tooriku ja korgist esikäepidemega, mis on üks atraktiivsemaid kombinatsioone, mida oleme näinud.

Expride - üks Shimano parimatest on muutunud veelgi paremaks.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Expride Casting Rod 2.18m/120g/14-42g
Hinnang