Shimano Poison Adrena Spinning Rod 270LP2 2.13m/92g/3-12g

Laos
SKU 5COK6270W

Rõngad: Premium X
Toorik: High Modulus Full Carbon + Spiral X Core + Nanopitch
Rulli alus: Perfection CI4+
Käepide: Carbon Monocoque

Special Price 299,95 € Regular Price 349,00 €

Poison Adrena on Shimano kõige kõrgema klassi Jaapani kodumaise turu (JDM) ritvade sari. Kombineerides kõige arenenumat Shimano süsiniktehnoloogiat JDM filosoofia, viimistluse ja säravate omadustega, kasutab Poison Adrena ka uusimat UBD (Ultimate Blank Design) tehnoloogiat, et saavutada võrreldamatu jõudlus.

Kui sa ei lepi kompromissidega oma kalastusvarustuses, siis köidab sind kohe sensatsiooniline Poison Adrena. See on Shimano lipulaev spinningu ritvade seas, mis ütleb palju, ja sa mõistad kohe, miks, kui näed ja tunned seda erakordset kunstiteost. Ridva kergus, tundlikkus ja varjatud jõud on hämmastavad, kuid just ritva võime nii kiiresti taastuda kalapüügi ajal on tõeliselt silmapaistev. Ilusalt terav ja usaldusväärselt etteaimatav heitmisel, lantide mängitamisel ja kala väsitamisel, viib Poison Adrena sinu võimekuse täiesti uuele tasemele.

Kasutades Shimano premium ridvatehnoloogiaid, sealhulgas uusimat UBD (Ultimate Blank Design) filosoofiat, paistab Poison Adrena silma kõigis valdkondades. Spiral X Core konstruktsiooni kasutamine kõrg modulleeritud süsiniktoorikus annab Poison Adrenale võrreldamatu tugevuse, ohverdamata kergust, reageerimisvõimet ega tundlikkust. Võimekuse edasiseks parandamiseks on Full Carbon Monocoque käepide, kombineerituna ergonoomilise Perfection CI4+ XT rulli alusega multirulli mudelite puhul ja Perfection CI4+ rulli alusega spinningumudelite puhul, pakkudes ülimat kerget ergonoomilist kombinatsiooni maksimaalse tagasiside saavutamiseks. Ja nagu võiks oodata nii kõrgetasemelise ridva puhul, on Poison Adrena ritvadel premium X rõngad, mis pakuvad parimat liinijuhtimist.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Poison Adrena Spinning Rod 270LP2 2.13m/92g/3-12g
Hinnang