Shimano Sedona FJ 1000

Laos
SKU SE1000FJ

3+1 roostevaba kattega kuullaagrit
Ülekanne 5.0:1
Kaal 215g
Mahutavus: 0,25mm/90m

Silent Drive tehnoloogia
Forward lüliti

Special Price 61,04 € Regular Price 74,00 €

Kenasti disainitud Sedona FJ on madalaima hinnatasemega spinningu rull, mis varustatud Shimano Hagane ajamiga. Tänu võrreldamatule Hagane ajamile võib kalamees olla kindel, et rull on hästi vastupidav üle aastate, isegi suurema kasutuskoormuse korral. G vaba korpus loob suuremat mugavust, kuna rulli sisemised osad on nihutatud ridvale lähemale võrreldes tavaliste rullidega, mis annab parema tasakaalu tunnetuse. Hagane ajami kombinatsioon G vaba korpusega annab tulemuseks pikaajalise usaldusväärsuse ja mugava kasutuse. Need tugevad tehnilised omadused koos väärt disaininga teevad temast usaldusväärse partneri nii algajale kui kogenud kalamehele.

• Soodsaim Hagane ajamiga rull
• Muutuvkiirus II nööri laotaja ja AR-C nööri juhtimise süsteem
• Külm sepistatud alumiiniumist pool
• XT-7 raam
• Ühes tükis masin alumiiniumist käepide
• Väljapaistvad tehnilised omadused oma hinnataseme kohta

Hagane peaajam: Ülivastupidav külmsepistatud alumiiniumist juht ajam, mis on valmistatud Shimano külmsepistamise tehnoloogiaga ilma, et vajaks täiendavat masin töötlust. See annab kaua kestva sujuvuse, tugevuse, kerguse ja jõulisuse rulli tõelises südames. Traditsioonilised alumiinium sulamist või masintöödeldud ajamid on suurtel koormustel vähem vastupidavad.

XGT-7 on parendatud versioon juba ennast tõestanud Shimano XT-7 komposiit materjalist, mis on kerge ja jäik.

Shimano AR-C Spool on patenteeritud pooli kuju, kus pooli serv on kerge nurga all. Selline kuju võimaldab nööri poolilt maha kerida väiksema takistuse ja väiksemate keeretena, mille tulemuseks on pikemad ja täpsemad visked. AR-C pool vähendab sasisid ja tuule sõlmesid nööri kasutamisel ja on nüüd standardiks kõigil Shimano rullidel.

Muutuviirus (Varispeed) II süsteemiga nöörilaotaja liigub kahekiiruseliselt, jaotades nööri poolil ühtlaselt ja sujuvalt. See annab muretud ja pikemad visked.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Sedona FJ 1000
Hinnang