Shimano Ultegra 2500FB

Läbimüüdud
SKU ULT2500FB

5 S A-RB kattega kuullaagrit ja rull laager
Ülekanne 5.0:1
Kaal 240g
Nööri mahutavus 0.18mm/290m

Special Price 89,00 € Regular Price 125,00 €

Totaalselt uuendatud Ultegra FB pakub suurepärast efektiivsust ja tugevust tänu eriti vastupidavale HAGANE ajamile, Coreprotect veekaitsele ja muudele Shimano uusimatele tehnilistele arendustele.

• X-Ship kombineeritud võimsa Hagane ajamiga
• XGT-7 raam
• S A-RB laagrid
• G vaba korpus saavutamaks paremat tasakaalu ka kõige kergemate ritvadega
• Aero Wrap nöörilaotus
• Coreprotect vee kaitsega korpus
• AR-C külmsepistatud alumiinium pool
• Veekindel sidur
• Masin alumiinium käepide

X-Ship on kombinatsioon elementidest, mis töötavad koos tekitades tunduvalt suurema efektiivsuse. Paigutades hammas ajami suure diameetriga juht ajami tsentri lähedale, kandub käepidemelt rootorile üle suurem jõud. Hammas ajam on lisaks toetatud kahe Shimano A-RB rull laagriga. See loob enam stabiilsust.

Hagane peaajam: Ülivastupidav külmsepistatud alumiiniumist juht ajam, mis on valmistatud Shimano külmsepistamise tehnoloogiaga ilma, et vajaks täiendavat masin töötlust. See annab kaua kestva sujuvuse, tugevuse, kerguse ja jõulisuse rulli tõelises südames. Traditsioonilised alumiinium sulamist või masintöödeldud ajamid on suurtel koormustel vähem vastupidavad.

CoreProtect korpus: Hoiab ära rulli eesosas oleva rootori vahelt vee sattumise nii korpusesse, kui rull laagri osasse. Hagane peaajam: Ülivastupidav külmsepistatud alumiiniumist juht ajam, mis on valmistatud Shimano külmsepistamise tehnoloogiaga ilma, et vajaks täiendavat masin töötlust. See annab kaua kestva sujuvuse, tugevuse, kerguse ja jõulisuse rulli tõelises südames. Traditsioonilised alumiinium sulamist või masintöödeldud ajamid on suurtel koormustel vähem vastupidavad.

S A-RB laagrid on kõrge korrosiooni kindlusega A-RB laagrid ekstra kattega liiva, soola ja mustuse vastu. S A-RB laagreid kasutatakse soolase vee kindlatel rullidel.

XGT-7 on parendatud versioon juba ennast tõestanud Shimano XT-7 komposiit materjalist, mis on kerge ja jäik.

X Aero Wrap loetakse üheks maailma parimaks nööri laotuse süsteemiks maailmas, mis vähendab energia kaotust viskel.

Shimano AR-C Spool on patenteeritud pooli kuju, kus pooli serv on kerge nurga all. Selline kuju võimaldab nööri poolilt maha kerida väiksema takistuse ja väiksemate keeretena, mille tulemuseks on pikemad ja täpsemad visked. AR-C pool vähendab sasisid ja tuule sõlmesid nööri kasutamisel ja on nüüd standardiks kõigil Shimano rullidel.

More Information
Kõrgus Ei
Laius Ei
Sügavus Ei
Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Ultegra 2500FB
Hinnang