Shimano Yasei Javelin Jerk S Zander 160mm/100g

Laos
SKU LUYASJJS16ZAN
Uppuv, ujumissügavus 0-3m
Special Price 13,95 € Regular Price 16,95 €

Yasei Javelin Jerk on lihtsalt kasutatav jerk lant, millel on suurepärane libisev liikumine, mõeldud suurte mageveekiskjate meelitamiseks. Saadaval on kaks varianti (hõljuv ja uppuv) ning kahes suuruses (110mm ja 160mm), see ahvatlev jerk lant on saadaval 8 efektses kalapüügivärvis.

Kui sulle meeldib oma lante aktiivselt mängitada, luues oma unikaalseid liikumisi, siis Yasei Javelin Jerk meeldib sulle kindlasti. Iga ridvaga tehtud jerk (või rulli kiire keerutamine) loob ahvatleva ja veidi ettearvamatu libiseva liikumise, millele suurel haugil on raske vastu panna. Kui jerkide vahel on lant paigal, tasakaalustub Javelin kiiresti valmis järgmiseks liigutuseks, kusjuures hõljuv versioon püsib peaaegu liikumatuna, samal ajal kui uppuv versioon vajub aeglaselt veesambas allapoole.

Ja parim osa? Saad valida laia valiku parimatest värvidest, alates erksast Fire Tigerist kuni salapärase ja müstilise matt musta versioonini. Nii et mida sa ootad? Haara täna Yasei Javelin Jerk ja valmistu elu püügi jaoks!

Write Your Own Review
Sa arvustad:Shimano Yasei Javelin Jerk S Zander 160mm/100g
Hinnang