STROFT GTM 0.35mm/10.5kg/130m

Laos
SKU STROFT 443535
Saksa tippkvaliteet tamiil, EFFTA kvaliteedi logoga!

Värvus: läbipaistev sinakashall

6,95 €

STROFT GTM on number 1 kalastust tamiil. Müncheni TÜV (Saksamaa juhtiv standardi organisatsioon) on kinnitanud, et STROFT GTM oli testitud tamiilidest parim. USA ajakiri "THE FLYFISHERMAN" leidis 2012 aastal, et STROFT GTM on nende tippvalik oma üldiselt tugevuselt (vt testimise tulemusi ka www.stroft.de).
STROFT GTM-i tuunimise protsessi peamine eesmärk on olnud saavutada maksimaalne tõmbetugevus, parandades samal ajal tema elastset pehmust. Seda protsessi on pidevalt parendatud, kuid põhimõtteliselt kujutab see endast mitmeastmelist termilist töötlemist. Sellest ka nimi GTM (Saksa keeles lühendatult karastatud monofiil ehk tamiil). Samal ajal on pidevalt parendatud ka kasutatavate polümeeride segu. Kui mõni arendus on ennast tõestanud, on ta juurutatud tootmisprotsessi, garanteerides niimoodi parima tamiili, mida on tehniliselt võimalik saavutada. Sellisel viisil, läbi aastate, on suudetud tootmisprotsessi peensusteni lihvida ja tuunida nii, et omadused nagu dünaamiline hõõrduvus, haardumine, pinna kõvadus, pinna siledus, elastsus, tõmbe tugevus, väike koormus venimine, hea haake ja võitlus elastsus, tundlikkus ja tunnetus, mälu, paindlikkus ja pehmus, on olnud pidevas arengus.
Kõik see teeb STROFT GTM-st perfektse kalapüügi tamiili, misiganes, kas sõlme tugevuselt või kombineerituna kõigi muude omadustega, mida tippkvaliteediga tamiililt eeldatakse. STROFT GTM on õige kalapüügi tamiil kõigile, kes tahavad parimat kvaliteeti, kindlalt number 1.

More Information
Kõrgus N/A
Laius N/A
Sügavus N/A
Write Your Own Review
Sa arvustad:STROFT GTM 0.35mm/10.5kg/130m
Hinnang