WFT KG 8.0 Green 0.16mm/22kg/150m

Laos
SKU 1D-C 506-016

8-kiuline supernöör punutud 8-st värvitud UHMPE niidist


Valmistatud Jaapanis

23,00 €

Kuna niidid on eelnevalt värvitud, siis peale punumist on nöör vaja veel ainult pakkida. 8-kiuline tihe punutis, suurim tõmbetugevus, sõlme pidavus ja kulumiskindlus on revolutsiooniline kombinatsioon omadustest, mis on tõstetud kõrgeimale tasemele veel hästi püsiva värviga. 

Kuna see 8-kiuline nöör ei ole enam üleni kaetud värviga peale punumist, tundub WFT KG 8.0 katsudes kui siid. 8 värvitud niiti on tihedalt põimitud, kuid ei ole liimitud! Tänu sellele on nende mehhaanilised omadused täis efektiivsed. 

WFT KG 8.0 libiseb läbi rõngaste peaaegu hääletult ja garanteerib pikima ja täpseima viske.

WFT KG 8.0 tugevused tulevad eriti hästi esile seal, kus kalastustingimused on kõige keerulisemad. Sellistes jõgedes nagu Rhone, Elbe, Doonau jne oma tugevate kärestike, takistuste ja kividega, on WFT KG 8.0 tegija, niisamuti nagu kivise merepõhja kohal.

Tänu oma perfektselt ümargusele profiilile, laotub WFT KG 8.0 korralikult rulli poolile, olgu see spinningu rull või multirull. 

Veelkord, me tõstame nööride standardit ja pakume uusimat tehnoloogiat varustamaks kalamehi parima võimaliku nööriga: see on uus WFT KG 8.0. 

Write Your Own Review
Sa arvustad:WFT KG 8.0 Green 0.16mm/22kg/150m
Hinnang