WFT KG Strong Green 0.39mm/67kg/250m

Laos
SKU 1D-C 811-039

Kompleks nöör - KG STRONG on punutud 8 kiust ja seda juba palju enne, kui teised tootjad seda tehnoloogiat juurutama hakkasid. Korralik nööri punumine on võtmeküsimuseks, et saavutada tõeliselt ümar profiil ja hea sõlme tugevus.


WFT STRONG on samuti ekstreemselt hea värvi pidavusega. Kõrge kvaliteediga värvi pigmente on lisaks täiendatud spetsiaalse kattetöötlusega. See tehnoloogia vähendab nii värvi tuhmumist kui nööri kulumist.


Valmistatud Jaapanis

Special Price 48,00 € Regular Price 54,00 €

WFT KG STRONG on ilma kahtlusteta üks kõige edukamaid WFT kalapüügi nööre. Tema tehniline arendustöö algas juba 15 aastat tagasi ning ei ole iial peatunud. See "kilonöör" on tõeliselt kõrgetasemeline ja nõudlus selle järgi paljudest maadest aina kasvab. Enam ja enam on kuulda edulugusid kogu maailmast. 

Näiteks Dennis Verreet, tõenäoliselt enim tuntud sakslane kes püüab kaldalt tunat. 2015 aasta juulis püüdis ta kaldal olevalt kaljunukilt 100kg yellofin tuna. See oli maailma rekord ja võite arvata, mis nööri ta kasutas? WFT 51KG STRONG'i muidugi!

Kaks peamist omadust, mis teeb KG STRONG'i Dennis Verreeti jaoks nööri valikuks number 1: tohutu kulumiskindlus ja fakt, et piisav pikkuse seda nööri mahub tema spinningu rullile!

Malaisia GT-anglerid on öelnud, et alates sellest, kui nad hakkasid kasutama KG STRONG nööri (sarnase diameetirga nendele nööridele, mida nad seni olid kasutanud) oli täiesti uskumatu, et nende kõvad võitlused suurte GT-dega lõppesid läbi paindunud konksude kuid mitte katkenud nööridega!

Need on vaid mõned näited, mis motiveerivad WTF-d jätkuvalt parendama oma nööride kvaliteeti, et igati parandada su shansse oma elu kala edukaks kinni püüdmiseks.

Maailma meistrite nöör!

2015 hooajaks tehti KG STRONG veel oluliselt paremaks. Uus isegi tihedam nöör on kaetud uue kattekihiga, mis pakub veelgi paremat kaitset kulumise vastu - see on tõeline eelis mere sügavustes kalastamisel üle kiviste põhja struktuuride ja kaljude, kus on palju veealuseid takistusi. 

Pole vahet, kus maailma otsas sa kalastad - sa võid alati usaldada WFT KG STRONG'i. Misiganes spinningu püügil, sügaval meremüügil Norras, nn Big Game püügil ... pole vahet, see nöör ei jäta sind hätta!

Jakub Vagner kasutab WFT KG STRONG'i kõigil oma kalastus seiklustel kogu maailmas, mida kasutatakse ja näidatakse kõrgetasemelistes NATIONAL  GEOGRAPHIC filmides. Kõikide nende multi-miljon dollariliste produktsioonide jaoks usaldab Jakub Vagner WFT KG STRONG'i ja seejuures on teinud sellega mitu uut maailma rekordit!

Write Your Own Review
Sa arvustad:WFT KG Strong Green 0.39mm/67kg/250m
Hinnang