Williams Whitefish BYN 11cm/21g

Laos
SKU C70BYN-BYN
Williams Whitefish mudel on tõestanud end tuulehaugi murdjana. See hästihoitud saladus on nüüd meie kalameestele saadaval! Haamerdatud disaini ja ehtsa hõbedaga kaetud Whitefishiga on saadud mõned aastat tagasi ka Eestist ulmelisi tuulehaugisaake. Kiirus vali trollides 7 – 9 km/h, kuna tuulehaug on kiire kala.
Special Price 14,87 € Regular Price 15,90 €

Patenteeritud seljauim.
Väike kõrgendus, mis asub landi keskosas, meenutab seljauime ja selle eesmärk on takistada lanti pöördesse minemast. Sellisel lahendusel on vees piisavalt takistust, et hoida lanti stabiilsena ning tänu sellele pendeldab lant edasi-tagasi. Seda funktsiooni peeti omal ajal nii originaalseks ja eriliseks, et Williamsile anti sellele USAs ja Kanadas patent. See on ka üks väheseid patente, mis kunagi välja antud lusiklandi jaoks.

Kõik WIlliamsi landid on kaetud, kas 24 karaadilise kulla või ehtsa hõbedaga.

Ainulaadsed väärismetallist pinnakatted peegeldavad valgust kvaliteediga, mida ei dubleeri ükski teine metall.

Mark Stiffel Williamsist räägib: Hõbedane lant peegeldab valgust ka 10 -12 meetri sügavusel endiselt hästi, kui nikkel- ja kroompeibutised läigivad hallina juba 2 või 2,5 meetri sügavusel. 3 -4 meetri sügavusel on neil üldse väga vähe peegeldust. Lihtne – kala näeb kulla või hõbedaga kaetud peibutist paremini ja saagid on suuremad.

Väike nipp

Kui kala ei võta või võtt on harv, soovitame pöörata lant tagurpidi. Mäng muutub kitsamaks. Landi ümberpööramise esile kutsutud erinev mäng võib olla mõnikord väga tõhus ja päästa teie kalapäeva.

Miks on WIlliamsi landid nii erilised?

Esiteks kogu tootmine toimub Kanadas. Teiseks on absoluutselt kõik landid kaetud, kas ehtsa 24 karaadilise kulla, või ehtsa hõbedaga ja ülivastupidava lakiga. Kulla ja hõbeda läige on midagi sellist, mida ei saavuta ühegi muu tehnikaga. Ei maksa jätta mainimata ka seda, et saad oma kalasõbrad kadedaks ajada, kui võtad karbist ehtsa kullatud landi.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Williams Whitefish BYN 11cm/21g
Hinnang