CountDown

Aeglaselt uppuva (u 30cm sekundis) Rapala CountDown landiga toodi maailma kontrollitud sügavuse tehnika, mis on tänaseni standardiks ja mõõdupuuks kõigile teistele. Kui kalad on puhkamas kindlal sügavusel veekasvude vahel või veekogu põhja reljeefides, siis CountDown oma langus lugemise meetodiga (ingl.k: CountDown method) aitab nendeni jõuda ikka ja jälle.
CountDown on kaalult sobiv pikkadeks heideteks ning hästi tasakaalustatud säilitades horisontaalse asendi ka vajumise ajal.
Püügitehnika:
Soovitav kasutatada langus lugemise meetodit, mis seisneb järgmises:
Peale viske sooritamist landi vette kukkumise momendil alustatakse ühtlast numbrite lugemist, kerides samal ajal kokku liigse nööri lõtku.
Parim on lugeda "üks tuhat üks ... üks tuhat kaks .... üks tuhat kolm ..." Lugemist jätkatakse kuni lant on langenud põhja või rohule. Nöör lõtvub sel hetkel.
Number, milleni jõuti, jäetakse meelde. Järgmistel visetel lastakse landil vajuda numbri või kahe võrra vähem, ning selliselt püsib CountDown kerimise ajal ühtlaselt veidi kõrgemal rohust või põhjast.
Voolus püüdes on soovitav CountDown visata mõnevõrra vastuvoolu, mis annab talle võimaluse vajumiseks ilma nööri pingeta ning kerimise alustamiseks soovitud sügavusel.

View as Tabel Nimekiri

1 Toode

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

1 Toode

Set Descending Direction
lehekülje kohta