Team Esko

Team Eskol on CountDowni keha siluett, kuid seda ekstreemsema mänguga. See ujuv lant on parasjagu sellise kaaluga, mis võimaldab kergelt ja täpselt visata. Kuid tänu oma suuremale kehale ja spetsiaalsele keele disainile, säilitab legendaarse "haavatud kala" mängu ka kiires voolus ning kärestikes, kus paljud teised landid enam ei toimi.
Püügitehnika:
Trolling: Team Esko ujub nagu steroide täis CountDown. Kasuta teda lõhe, forelli trollimiseks koos teiste lõheliste või Rapala lantidega. Seo Team Esko lühema lipsu otsa oma teise trollingu landi ette. Tema ekstreemne mäng aktiveerib isegi kõige passiivsema kala ja isegi kui kala ei ründa Team Eskot, võib ta tihti rünnata selle järel tulevat teist lanti.
Loopimine: Tänu oma heale ujuvusele on Team Esko väga mitmekülgne lant, mida võib kasutada sellises madalas vees, kus paljud teised sarnased landid ei sobi. Hoides ridva otsa ülal ja aeglaselt kerides, saab temaga püüda praktiliselt pinnalt. Tänu oma agressiivsele loomusele, mängib Team Esko suurepäraselt isegi kõige aeglasemal kiirusel.

View as Tabel Nimekiri

2 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

2 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta