Abu Garcia Reflex Red YP 60mm/7g

Laos
SKU AG 1312596
Abu Garcia Reflex pöörlev lant on 60 mm pikk ja kaalub 7g. Landil on lihtne ehitus ja see on lihtsalt kasutatav. Reflex meeldib enamusele röövkaladele nii mage- kui ka merevees: forell, haug, ahven, meriahven ja teib. Reflex landil on voolujooneline kuju, mis võimaldab pikki ja täpseid viskeid ja seda ka vastu tuult.
Special Price 2,95 € Regular Price 3,60 €
Abu Garcia Reflex pöörlevad landid on üks vana klassikaline landitüüp. Näiteks Põhja-Ameerikas oli neid 70'ndate lõpuks müüdud hinnanguliselt rohkem kui 10 miljonit!
Vahepealsetel aastatel oli see landitüüp teadmata põhjustel vähem kuulus aga praegu on Abu Garcia selle uuesti kalameestele tagasi toonud.
Reflex'i pikk väljavenitatud keha on valitud selliselt, et see sobiks hästi kokku pöörleva osaga, millel on laineline pind ja sageli ka holograafiline viimistlus.
Reflex landi üheks eripäraks on see, et visatud landi tagasikerimisel võib see lant pöörelda vahepeal ühes ja siis jälle teises suunas. See on kasulik sellepärast, et siis on vähem võimalust nööri lahtikerimiseks või nööri/tamiili sassiminekuks.
Write Your Own Review
Sa arvustad:Abu Garcia Reflex Red YP 60mm/7g
Hinnang