Rublex Celta A #2/3.5g/2pcs

Laos
SKU BL2-RCE2A
2tk pakis

Celta on üks tuntumaid RUBLEXi perekonna algliikmetest. Ainus pöörlev lant, mille võllil pöörlevasse korpusesse on ehitatud liini keerdumise vastane seade. Atraktiivne liblikat imiteeriv pöörlev mäng, hõlpsasti vahetatav konks.
Special Price 3,95 € Regular Price 6,50 €

Celta on klassikaline pöörlev nn libliklant, millele võeti patent aastal 1953. Iseloomulikud unikaalsed jooned on vabalt pöörlev kere, et vähendada landi pöörlemise mõju tamiilile ja anda landile putukalikult rabelev mäng, ning nööpnõela abil kinnitatud konks, mida on lihtne vahetada, ilma et tuleks lant lõhkuda.

Rublex on prantsuse päritolu mainekas kaubamärk, “klassika, mis pärineb juba 1950ndatest”, oma tuntud mudelitega: Celta, Veltic, Turbo, Ondex, Eira, Orklac ja Orkla, mida iga kalamees teab ja kannab oma landikarbis, kuna need landid on kindla edu tagatiseks.
Rublexit toodab täna Põhja-Hispaanias asuv perefirma, mida ümbritsevad kaunid jõed ja järved. Selles privilegeeritud keskkonnas on neil õnnestunud oma kvaliteetsete pöörlevate lantidega kindla leida nišš tänases rahvusvahelises maailmas.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Rublex Celta A #2/3.5g/2pcs
Hinnang