Savage Gear SG6 Wading Jacket XXL

Laos
SKU SG 73732

Veekindel, hingav, kerge ja vastupidav SG6 on täis kalapüügispetsiifilist funktsionaalsust, nagu suured laiendatavad rinnataskud, tõmbur ja tööriistade paigutamise kohad, reguleeritavad käised, fliisvoodriga krae, reguleeritav kapuuts jäiga tipuga, helkurpunktid, veekindlad tõmblukud.

279,00 €

Tuuled, paduvihm, võimsad lained... SG6 Wading jope Toray Dermirzax kangaga on täpselt see, mida vajad, et tunda ennast turvaliselt kaitstuna!
Toray Dermirzax kangas on uskumatult vastupidav, kaitseb märja ja külma eest ning pakub paindlikkust liikumisel, ta on loodud toimima kõige raskemates püügitingimustes. Veekindel, hingav, kerge ja vastupidav SG6 on täis kalapüügispetsiifilist funktsionaalsust, nagu suured laiendatavad rinnataskud, tõmbur ja tööriistade paigutamise kohad, reguleeritavad käised, fliisvoodriga krae, reguleeritav kapuuts jäiga tipuga, helkurpunktid, veekindlad tõmblukud. SG6 jope on igati loodud kõige karmimatele tingimustele vastu pidama, mida looduses võib ette tulla, seega saate kulutada vähem aega ilmateate vaatamisele ja rohkem aega kala tagaajamisele.
Kes teab, äkki hakkate halba ilma hoopis nautima?!

Neljasuunaliselt veniv Toray kangas – 84% nailon, 16% spandex, Dermizax membraan 20 000mm/10 000mvp ja Toray DWR viimistlus
Väga kerge ja painduv kangas
Teibitud õmblused
Laiendatavad rinnataskud
Tõmburi ja tööriistade paigad
Manseti reguleerimine, seesmine mansett
Fit lõige võimaldab aktiivset liikumist
Tagatasku ja D-rõngas

Write Your Own Review
Sa arvustad:Savage Gear SG6 Wading Jacket XXL
Hinnang