Deep Tail Dancer

Spetsiaalselt disainitud vetesügavustes varitsevate kollideni jõudmiseks, on Deep Tail Dancer ennast tõestanud kalamehe parima sõbrana. Rapala landi arendusmeeskond ja Pro Staff kalastus meeskond ühendasid oma jõud, et koos testida ning luua see eriti sügavale sukelduv lant. Deep Tail Danceri eriti suur keel paneb ta kiiresti ja kergelt vajalikule sügavusele sööstma.
Esimene punane VMC püramiid teravikuga konks (haavatud kala simulatsiooniks) pakub kiiret haakuvust ja vastupidamist ka metsikuimatele heitlustele.
Püügitehnika:
Unikaalne trollingu lant, loodud omal jõul sügavale sukeldumiseks, hoiab Deep Tail Dancer oma suunda isegi suurtel kiirustel ilma mingi järeleandmiseta oma mänguomadustes. Unikaalsed värvimustrid on valitud Rapala Pro Staff meeskonna poolt ning on ennast enne kasutusele võttu tõestanud testides võistlustingimustes läbi aastate.
Seo Deep Tail Dancer otse landirõnga otsa kasutades double clinch sõlme. Lase lant vette, ning anna järgi 30 meetrit nööri, lukusta rull ja ole valmis. Järelvedamise kiirus mängib kriitilist rolli iga trollingu landi puhul. Edukaks trollimiseks kontrolli landi mängu erinevatel kiirustel paadi lähedal lühikese nööriga, kuni leiad sobiva mängu.
Kui kiirendada piisavalt, hakkab Deep Tail Dancer mõnevõrra edasi tagasi pööritama - mis on vahel täpselt see, mida vaja kala tähelepanu köitmiseks!

Ei leitud kategooriale vastavaid tooteid.