X-Rap Jointed Shad

Taiplik kalamees võtab X-Rap Jointed Shadi, kui aeglane mäng tundub olevat võtmeküsimus. Loodud kõigi X-Rap seeriale iseloomulike kvaliteedi omadustega, käivitab tema aeglane ahvatlev liikumine ka kõige valivama kala. Neutraalse ujuvusega, pausidel kergelt tõusev.

Kuidas püüda:
X-Rap Jointedi metsik mäng tuleb juba ühtlasel kerimisel suurepäraselt välja, aeglaselt või kiiresti, tema neutraalne ujuvus võimaldab erinevaid variante. Kasuta aeglast paus-keri tehnikat külma veega, tehes eriti pikki pause, kui rabamine on aeglane. Võib tõsta tabavust, tehes ridvaga aeglaseid tõmbeid kõrvale, ja tuues siis ridva tagasi (lant seisab sel ajal paigal) landi suunas. Ritva tagasi tuues keri nööri lõtk aeglaselt kokku, hoides vaid kerget pinget landil, et tunda võimalikke kergeid lööke ja rabamisi.
Agressiivsema lähenemise korral, keri lant tagasi kiiremini, kasutades stopp ja keri tehnikat, tehes enne pausi ka kergeid lisanõkse ridvaga. Kui teha ridvaga kiire jerk peale pausi, sööstab lant küljele, tehes ta kalale kergeks saagiks.

View as Tabel Nimekiri

13 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

13 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta