X-Rap / Deep

Rapala X-Rap on tõeline action lant, mis vallandab iga röövkala rabamisinstinktid. Elegantse küljejoonega kala kuju, läbipaistev pealispind ning landi sees olevad holograafilised mustrid peegeldavad päikesevalgust kutsuvates toonides.
X-Rap on disainitud agressiivseks püügitehnikaks. Maksimaalne efektiivsus saavutatakse erinevate liigutuste ja rütmiga. Kuid ka ühtlasel kerimisel teeb X-Rapi keha aktiivset küljelt küljele mängu. Vajadusel saab teda kasutada ka väga aeglaseks püügiks. Tänu oma neutraalsele ujuvusele võib X-Rapi ka pikemaks ajaks vette hõljuma jätta, ärgitades nii ka hetkel mitteaktiivsema kala tähelepanu.
Tänu oma mitmekülgsusele on X-Rap lant, mis aitab kalamehe läbi kogu hooaja.
Soovituslik püügitehnika:
Parim tulemus saavutatakse ridvaotsaga lanti mängitades. X-Rap reageerib hästi mitmesugustele lühematele ja pikematele rabakutele, naksamistele ja jõnksutamistele, võimaldades varieerida erineva liigutuste pikkuse ja kiirusega tehnikaid ühtlastest tõmmetest kuni agressiivsete paigaltsööstudeni.
Kui kala on väga aktiivne, siis on parim kasutada järskude jõnksatustega kerimist. Alla suunatud ridvaotsaga paar kiiret jõnksu, paus ja siis sama uuesti annab X-Rapile sobiva kiire ja kitsa mängu. Kui kala on passiivsem, kasutatakse pikemate tõmmetega kerimist. Üles suunatud ridvaotsaga paar pikemat tõmmet, paus, mis annab landile ühtlase laia mängu.

 

View as Tabel Nimekiri

2 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta
View as Tabel Nimekiri

2 Toodet

Set Descending Direction
lehekülje kohta